Urządzasz loft w nowoczesnym stylu? Zamów meble rzemieślnicze

Kup meble w stylu vintage na stfurniture.com.

Nasze mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, może dużo zdradzić o naszym charakterze, poczuciu estetyki, a także o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu osób nie podoba się już asortyment znanych meblarskich sieciówek, w których można się zaopatrzyć w meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, jednakowe dla klientów z Polski, jak i z Europy. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać nasz indywidualizm, ale także będą w pełni ergonomiczne. To właśnie oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane meble designerskie

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od blisko dekady i jej trzonem dwoje projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim praktyką zawodową. Jednakże wyjątkowe meble produkowane przez studio STF to wynik drobiazgowej pracy całej ekipy pracowników, składającej się z wykwalifikowanych rzemieślników, technologów oraz konstruktorów. Marka Swallow’s Tail z ogromną troską podejmuje się procesu tworzenia kolejnych kolekcji produktów, przeznaczając każdemu ze stadiów – od początkowego pomysłu, przez preparacja prototypu, aż po selekcję odpowiedniego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To unikalne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych projektów sprawia, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture cechują się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że projekty marki STF uhonorowano niemałą ilością nagród z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (między innymi w Kolonii, w Łodzi bądź w Paryżu).

Designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do kuchni i krzesła

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można nabyć wchodząc na stronę internetową marki. Prócz funkcjonalnych stołów do jadalni, stolików kawowych i biurek, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też komody, ławy oraz krzesła, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi tealighty oraz ramy do luster). Warto zaznaczyć, że należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Modernistyczne meble studia STF można obejrzeć również w salonach meblowych w Europie (między innymi w Irlandii bądź w Niemczech) oraz na terenie całego kraju (np. w w Lublinie, w Szczecinie czy w Poznaniu).

Nasze dane:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]