Akcesoria do rolet – przykłady

Mechanizm do rolety, haczyk montażowy, płytka montażowa i napinacz łańcuszka to najpopularniejsze i najchętniej nabywane akcesoria do rolet. Ich montaż jest prosty i intuicyjny – każdy w swoim domu zamocuje je w stosownym miejscu, bez potrzeby wiercenia, użycia gwoździ albo śrub. Bezinwazyjny demontaż i montaż to główna zaleta nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co powinieneś wiedzieć

Kupujesz rolety wewnętrzne? Od producenta otrzymasz taki komplet:
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka,
– napięcie boczne tkaniny.
Podczas używania rolet wewnętrznych część akcesoriów może się zużyć. Co prawda współczesne akcesoria do rolet mają najwyższą jakość, ale gdy zadziała na nie zbyt spora siła, to mogą się złamać. Przydarzyć się może tak, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt mocno otworzymy okno. Nie ma potrzeby od razu wymieniać całych rolet, wystarczy kupić kilka małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej prostej naprawie będą służyć jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień i noc to produkt dla osób, które pragną kontrolować ilość promieni słonecznych docierających do pomieszczenia, ale nie wymagają całkowitego zaciemnienia. Komplet akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para rolet okiennych. Pośród nich są częścisłużących do zwijania lub rozwijania rolet. Bezcenną pomocą w montażu, a następnie w użytkowaniu, będzie łańcuszek i napinacz. Zadaniem napinacza jest właściwe rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał i przycinał.