Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Co warto wiedzieć o marce Vitberg?

W 2018 r. na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z urządzeniami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm człowieka. Prowadzone w niej będą także zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z zakresu kosmetologii, fizykoterapii oraz odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, będą służyć także do regeneracji sportowców. krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że moduły Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane urządzenia firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy usprawnienia treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane prace badawcze z dziedziny fizjologii i biochemii. Analizie poddane będzie oddziaływanie wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki badań będą konfrontowane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]