Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe informacje w temacie marki Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]