Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – opinia portalu Napieraj.pl

Porządna porcja informacji o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają wibracje?

Zestawy firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Aparat marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]