Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]