Vitberg – historia i produkcja

Więcej na temat marki Vitberg na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata praktyki w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia ludzi cierpiących na rozmaite dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z 6 części aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]