Urządzenia Vitberg – profesjonalna terapia wibracjami w Twoim domu

Na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Osoby pracujące w pozycji siedzącej po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kończyn oraz bóle kręgosłupa. Jedną z metod walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Prace badawcze nad tym sposobem terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na uśmierzanie bólu, ale poprzez pobudzenie włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspomóc również odchudzanie. Terapię wibracjami często stosują też zawodowi sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpującym treningu.

Domowa wibroterapia z aparatem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak osiągalna i dla przeciętnego śmiertelnika. Można się jej poddać we własnym domu, bez konieczności umawiania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. Na rynku dostępne są urządzenia do wibroterapii produkowane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami różnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech głównych programów: Kręgosłup, Nogi i Relaks, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości wibracji. Część podstawową można rozszerzyć o uzupełniające moduły: Kolana, Metabolizm, Nogi, Szyja i Biodra.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]