Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Po więcej informacji o Vitberg opinie skieruj się tu

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]