Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Skieruj się tu

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Kolana lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]