„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Kliknij tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból szyi i ramion czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, szyję, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]