polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy tłumnie zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj fala ta jest znacznie mniejsza, ale nadal nie brakuje chętnych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele utrapień, z którymi samodzielnie uporać się jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym państwa, rodzą cały szereg problemów, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się też kłopoty z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości z. Brak znajomości języka, który ciągle jest dość często spotykany, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas sesji będą przekazane osobie postronnej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać problemów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej psycholog.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339