Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Wyposażenie terapia falą uderzeniową. Zdobądź więcej informacji

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, bóle nadgarstka, zespół bolesnego barku czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, co pozwala na prowadzenie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]