Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Po więcej szczegółów o marce Vitberg skieruj się tutaj

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu zestawów masujących firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz fakt, że jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]