30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Więcej w temacie Vitberg opinie na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]