Zarezerwuj Kraków Airport Taxi i nie martw się o transport

Na najważniejszych portach lotniczych znalezienie transportu może okazać się dużym problemem. O ile zwiedzający czy tutejsi z konkretnego miasta na pewno sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć poważne kłopoty – ich obecność w danym mieście jest zwykle bowiem organizowana z ogromną starannością. Warto zatem wcześniej pomyśleć o przewozie do celu podróży. Przedsiębiorstwa oferujące podobne usługi funkcjonują we wszystkich miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w stolicy, Łodzi oraz w Krakowie. Należy przy tym zaznaczyć, że te firmy odznaczają się nie tylko opcją zarezerwowania taksówki na określoną godzinę – posiadają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Czemu zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – transport premium

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi jest także klasa samochodów – przedsiębiorstwo ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa i innych uznanych marek aut. Wielkie znaczenie ma również to, że stawiając na tę opcję transportu nie musimy jechać z pozostałymi ludźmi – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas i kontrahenta biznesowego. Dobrze napisać także o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie wszak zarezerwowanie kursu do innych miejscowości w regionie oraz dalej.

Kraków Airport Taxi – ceny

Trasy do popularnych Business Parków i biur koncernów, rozmieszczonych w obrębie miasta, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 PLN. Na trochę wyższe opłaty powinniśmy przygotować się, jeżeli chcemy zarezerwować podróż do innego miasta leżącego w Małopolsce. Przykładowo, podróż do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu zł – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych danym kursem. Natomiast na biznesowy kurs w wygodnych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas delegacji, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.