wnętrza 3D, model 3D

Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Wnętrza 3D to znakomity sposób na przedstawienie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których zamierzają korzystać. Dla wielu klientów opcja obejrzenia danego pomieszczenia przed zawarciem umowy jest niezmiernie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można też zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D wnętrza, np. hotelu bądź biura firmy, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie opłaca się opublikować wnętrza 3D?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie zademonstrować odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można zastosować do prezentacji hotelu, pracowni czy restauracji, jak również w prosty sposób pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też użyć, w celu sprzedaży posiadłości, aby przyszli klienci mieli możliwość wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z wielu przyczyna. Najważniejszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość przekonania klienta, by zamówił nasze usługi . Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również świetna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu powierzyć jego wykonanie wykwalifikowany fotografowi.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]