Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z niedużej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku w mgnieniu oka przekształciło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś przyjechać na wakacje do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają m.in. zacumowane muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie wczasów w Gdyni warto też odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Atrakcji dla rodzin z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne zapewniają turystom najwyższy komfort i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, jak również deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w niewysokiej cenie.