Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Zamów catering w Krakowie.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie biznesowe bądź prywatne, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując soki oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe wydarzenia przeważnie potrzebują należytej oprawy również w kwestii posiłków. Wszak nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasta oraz oranżady. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Chcesz wynająć usługę cateringu? Przejrzyście opisz swoje oczekiwania

Podmioty wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringowych na ogół oferują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji komunii, chrztów lub wesel. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb poszczególnych eventów, przez co zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i typem dań proponowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować swoje oczekiwania, ale przy tym być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera organizacja imprez przeróżnego typu to jego praca, a doświadczenie uzyskane w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół gości.

Czy warto skorzystać z cateringu?

Przygotowanie posiłków nawet dla skromnej ilości gości bywa dużym problemem, przede wszystkim wtedy, jeśli musimy wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie innych kluczowych aspektów wydarzenia. Jest to także możliwość podania zaproszonym fenomenalnych dań przygotowanych przez wykwalifikowanych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, iż ważnym przymiotem posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich prezentacja na stole. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają także własną ekipę zawodowych kelnerów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]