Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Szukasz dobrej oferty tworzenia sklepów internetowych? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć tutaj.

Posiadasz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ergonomia i możliwość analizy danych sprzedaży

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały strony projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że ekspresowo opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z używając bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć pozycje w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu odbiorców. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom przekazanie opłaty za zakupy np. za pośrednictwem Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację danych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) oraz integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, instalację wyłącznie przetestowanych, niezbędnych wtyczek oraz właściwą semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści zbudują także blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub publikować poradniki i omówienia sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]