sala na przyjęcie

Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności, ceremonie chrztu czy komunie. Kiedy spis gości jest długi, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, w której będą brać udział głównie dorośli, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast zabawy, w których dużą grupę uczestników stanowią dzieci, między innymi komunie czy chrzty, dobrze jest urządzić w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też powinny być dopasowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o smakowite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęć w okolicy Krakowa

Wyszukanie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskiej atmosferze urządzane są tu chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. A jeżeli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, przez rozłożenie oraz dekorację stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]