Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Aranżacja wnętrz Kraków - dalsze informacje o tej usłudze.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]