opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Profesjonalna opieka nad grobem

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak montaż ławek albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które trzeba zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]