Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Zamów pozycjonowanie stron www Kraków.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, na przykład w Bydgoszczy lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla niewielkich przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują zazwyczaj frazy lokalne, a więc zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep plastyczny kraków”, “ciastkarnia kraków” lub “depilacja brwi kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych firm na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron internetowych i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. Przez ten czas gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, uaktualnienie contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]