parking długoterminowy balice

Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących samochodów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Czy warto korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – błyskawicznie i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Innym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]