Pochwal się swoją firmą! Zaproś klientów na wirtualny spacer w Google Maps

Wejdź na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ żeby sprawdzić, kto sporządza wirtualny spacer

Spacery Google to niezwykle popularna forma przeglądania różnego rodzaju lokalizacji. Bez wysiłku w ciągu kilku sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Barcelony czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, żeby na własne oczy zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy firmie oraz pokazywać je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani drogie, natomiast wygląda ogromnie efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym w ogóle są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu warto ich użyć do reklamy?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie odwiedzać lokalizacje z całego świata. Polega on na tym, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego punktu, a następnie scala je i umieszcza w Google Maps. Dzięki takim fotografiom, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w górę i w dół, jak również możemy samodzielnie decydować, w jakim stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się temu miejscu, zupełnie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Możemy także przemierzać kolejne metry i docierać do innych lokalizacji — wciąż spoglądając we wszystkie kierunki i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Spacer 360 stopni po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru Google po naszej firmie, nieruchomości czy hotelu. Przeciwnie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości, a następnie składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (zależy to głównie od powierzchni nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok tradycyjnych zdjęć i dać możliwość obecnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, nie licząc oczywiście opłat za jego wykonanie, a spacer taki możemy również wstawić na naszą firmową stronę.

Czy warto zamówić spacer 360 stopni po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na obejrzenie danego lokalu przez domniemanego klienta. Z pewnością powinno się wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, patrząc na nasz sklep, hostel czy dom do wynajęcia zdobędą mnóstwo pomocnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas też postrzegać jako rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – o ile oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Internauci, którzy wcześniej przekonają się zdalnie o warunkach panujących w danej firmie, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej oraz wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 360 stopni przeglądać na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]