Platforma ecommerce shopGold – oprogramowanie sklepu internetowego

Branża e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie, a na uruchomienie własnego sklepu internetowego decyduje się większość przedsiębiorstw. Ciekawi Cię co może oferować oprogramowanie sklepu internetowego? Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę przy wybieraniu platformy.

Platforma e-commerce shopGold

Postęp nowoczesnych technologii powoduje, że obecnie założenie własnego sklepu internetowego jest niezmiernie łatwe. Często wykorzystywanym rozwiązaniem są specjalne platformy, np. shopGold, które umożliwiają szybkie generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem strony. Jak to działa? Wystarczy złożyć zamówienie i wybrać pakiet, który odpowiada indywidualnym preferencjom i profilowi prowadzonej działalności, a potem skonfigurować sklep za pomocą specjalnego panelu. Ostatnią fazą jest wprowadzenie do sklepu oferowanych towarów – i w tym momencie można już rozpocząć sprzedaż! Prosta w obsłudze platforma e-commerce pozwala zbudować przejrzysty i funkcjonalny sklep internetowy, z którego oferty chętnie korzystają klienci, co przekłada się na zyski. Oprogramowanie zapewnia integrację sklepu z innymi systemami, jak również pomoc techniczną.

Czy warto wybrać platformy sklepu internetowego?

Platforma shopGold dostępna jest w dwóch wersjach. Obie oferują nielimitowaną liczbę klientów, towarów oraz zamówień, a także wersję sklepu na urządzenia mobilne, dożywotnie aktualizacje sklepu, kilka wersji językowych, obsługę certyfikatów SSL i funkcjonalność hurtowni. Pakiet Standard daje dostęp do pomocy technicznej przez 3 miesiące od zakupu, z kolei Pakiet Comfort – przez pół roku. Wersja poszerzona posiada również wariant bezpłatnej instalacji na serwerze oraz umożliwia uruchomienie do 3 sklepów na jednej licencji.