parking przy Balicach, parking Balice tanio

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]