Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o parking Balice lotnisko.

Główne zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie, to możliwość trafienia także w bardzo odległe miejsca naszego globu, szybkość i komfort. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak długą trasę najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, więc w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy obsługi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowany akumulator lub spadek ciśnienia w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]