Kiedy i dlaczego warto korzystać z usług cateringu kanapkowego?

Na lastrada.pl poznasz pełną ofertę finger food cateringu.

Przygotowanie nawet dużego przyjęcia nie jest problematyczne, o ile posiadamy pod dostatkiem czasu na zamawianie potrzebnych produktów oraz późniejsze własnoręczne przyszykowanie z nich apetycznych przekąsek dla uczestników uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie znaczy to też, że należy rezygnować z pomysłu świętowania ważnego wydarzenia. W takim przypadku rekomendujemy skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – poręczne porcje na “jeden gryz”

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to oferta skierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, lecz korzystają z niej coraz częściej również różne instytucje oraz osoby prywatne szykujące ekskluzywne spotkania. Polega ona na dostarczenie na event posiłków z gatunku finger food, czyli drobnych przekąsek, które można spożyć na stojąco i nie używając sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to na ogół tartoletki owocowe oraz warzywne, kanapki lub koreczki. Ten wariant cateringu znakomicie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których zależy nam na poznaniu się wszystkich uczestników. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych pogawędek, a przy tym nie redukuje kontaktu tylko do gości usadzonych przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż wykwintne dania

Zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma mnóstwo atutów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia uczestników wydarzenia. Ciepłe i schłodzone napoje oraz przekąski leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów zwłaszcza w małych aulach, w których wykorzystanie odpowiedniej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering przekąskowy natychmiast sprawia również, że bankiet ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany nastrój. Trzeba podkreślić, że menu z drobnych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż wyszukane kolacje, a dodatkowo zapewnia więcej możliwości dobrania ich do potrzeb żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to często bywało główną przeszkodą przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]