Jak wybrać salę weselną na ślub?

Wesele Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – liczy się jego odległość od kościoła i pojemność

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę zaproszonych gości, by być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, aby mieli salę taneczną. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc przygotowanie menu, dekoracja sali i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Lokal na wesele dla młodych par z Krakowa i okolic

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w bardzo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne urządza się od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad stu gości. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]