Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Lokal na 18 Kraków - tu poznasz aktualną ofertę.

Zazwyczaj z okazji urodzin, różnych rocznic bądź imienin nie planujemy imprez z przyjaciółmi oraz krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Lecz są takie kluczowe życiowe momenty, których należyte obchodzenie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na osiemnaste urodziny czy urządzać przyjęcie w domu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa nabywać i pić alkohol, oddawać głos w wyborach, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jednak zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych rzeczach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Można po raz kolejny urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Częstokroć kilku przyjaciół postanawia urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, lecz równocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe dni można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Każdy ma świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie stronią od napojów wyskokowych. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a takich może być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest nadzwyczaj ważny, żeby zaproszeni do głębi oddali się atmosferze imprezy. Zalecamy więc postawić na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, a także optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale także do preferencji oraz budżetu klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]