Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Serwis okien PCV Warszawa - usługa dla Ciebie

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]