Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Odszukaj profesjonalistów, którzy wykonają wirtualny spacer Google Maps

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich punktów budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]