Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę tworzenia stron Kraków w rozsądnej cenie.

Wygoda witryn internetowych bierze się przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony www musimy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale również przyzwyczajeniach klientów – gdy poruszanie się po serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na drugą witrynę lub zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej za prędko?

Efektywne projektowanie stron internetowych

Centralną regułą, którą powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty oraz skłonią go do kliknięcia. Prosto osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, by kolory bilansowały się na ekranie. Istotna będzie także to, żeby główne elementy witryny osadzić na linii, po której wędruje wzrok internauty – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Zostaw projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie skutecznej witryny www nie będzie proste. W przypadku witryny firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż strona będzie generować zyski, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]