Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Skieruj się tu, aby dowiedzieć się więcej o ofercie biura projektów Kraków

Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domu, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać kompleksowy projekt obiektu, a potem aktywnie pilnować rozwój prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu bądź zaproponować aranżację już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz nowatorskich, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie praktyczny, a jednocześnie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, żłobki, pensjonaty i budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro projektów może także opracować plan pojemnych i praktycznych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]