Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Catering okolicznościowy - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z rodziną i kolegami. Niestety jest to spore grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć ich apetycznymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, jednak przy większej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się na nim bardzo dobrze bawić, a nie zamknąć się w kuchni lub robić za kelnera. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie menu zleć profesjonalistom!

Kiedy wymienia się cateringu większość osób myśli od razu o cateringu na wesele bądź imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych rozważała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. Działo się również tak dlatego, że przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a często także tych większych, jeżeli nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę w swoim mieszkaniu albo ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce doskonale prezentujące się menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie usługa skrojona na każde rodzinne wydarzenie. Zawodowi szefowie kuchni bez problemu przyrządzają jadłospis harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny lub na urodziny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa półmetków, komersów oraz studniówek. Poszukując firmy oferującej tę usługę warto postawić na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do potrzeb i możliwości finansowych zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi oferując pomoc w przyozdobieniu i ustawieniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]