Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Na lastrada.pl dowiesz się, komu zlecić catering na imprezę.

Okres wakacyjny obfituje w bardzo popularne ostatnio pikniki firmowe i imprezy w plenerze, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce odbywają się benefisy, gale bądź konferencje. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym odbędzie się piknik bądź masz zarezerwowaną salę na imprezę? To wspaniale!! Teraz trzeba postarać się o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do smacznych przekąsek, napojów oraz gorących potraw. Pamiętaj, że w czasie istotnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i być przekonanym, iż goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest ważna – odpowiednie rozstawienie stołów, gustowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą również zadowoleni, jeśli dania będą ułożone na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezę

Zaletą korzystania z oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje pyszne menu, ale także szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski będą dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas obecnym demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki gości. Podczas ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, które przekąski, dania oraz napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]