Business View – poradnik

businessview małopolska

Business View to innowacyjna technika prezentowania pomieszczeń różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, na przykład restauracji, dostępna powszechnie na stronach witryny Google. Opiera się na idei tzw. wirtualnego spaceru oraz wielu fotografii w perspektywie 360 stopni. Sprawdźmy zatem, do czego wykorzystywana jest taka prezentacja.

Business View – wirtualny spacer

Dzięki koncepcji Google Business View mamy możliwość zobaczyć jak wygląda konkretny obiekt od wewnątrz. Z możliwości wirtualnej przechadzki możemy skorzystać zarówno z pozycji zwykłej wyszukiwarki Google – wstukując nazwę firmy (wówczas wizualizacja będzie widoczna po prawej stronie wyników przeglądania) oraz przez tak zwane mapy Google. Jest to znakomita metoda na wypromowanie przedsiębiorstwa, będąca dopełnieniem działań marketingowych w internecie – internauci często szukają informacji o punktach usługowych: galeriach, restauracjach, basenach oraz salonach fryzur.

Dlaczego warto uruchomić usługę Business View?

Wykorzystanie szans, jakie zapewnia Business View może przynieść wymierne profity nie tylko przedsiębiorstwom mieszczącym się w dużych ośrodkach miejskich tj. Kraków czy Wrocław. Zwróćmy uwagę bowiem, że technologia ta generuje również większą liczbę odwiedzin na naszej witrynie internetowej, z tego powodu warto to wykorzystać. Wystarczy tylko znaleźć wyspecjalizowanego fotografa, który przygotuje komplet fotografii panoramicznych, wypełniających zasady Google.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]