Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje aktualizowanie WordPressa? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, który został stworzony w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się niezwykle popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki i bez trudności można opanować zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego dzisiaj do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa powodem kłopotliwych sytuacji, toteż ważną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu zaleca się zlecić aktualizowanie WordPressa ekspertowi?

Utrzymanie strony www na obowiązującej wersji WordPressa jest niewątpliwie fundamentalnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowej instalacji najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerów bądź zawirusowanie. Poza tym, mimo że WordPress jest niesłychanie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niezamierzonymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też istotne jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, trzeba polecić utrzymanie WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych podmiotów, którym zależy na skutecznym oraz nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom i blogerom posiadającym prywatne strony internetowe. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie skutków działania wirusów oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też rozmaitego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian zawartości oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]