Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Wszystko o producencie stolarki drewnianej znajdziesz na http://bit.ly/2i6LuIz

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdej konstrukcji – od zabytkowych nieruchomości po minimalistyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – kup okna tworzone przy użyciu najnowszych technik

Okna drewniane charakteryzują się obecnie niskim wskaźnikiem strat ciepła, ponieważ wytwarzane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a mycie jest błyskawiczne. Okna drewniane gwarantują doskonałe efekty estetyczne, mają opływowe profile, eleganckie klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – na przykład dębu, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Naturalne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie kupowane w Polsce.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał naturalny

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza również piękne drzwi, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy renowacji lokali mieszkalnych – to komponent naturalny i zupełnie zdrowy dla środowiska. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i gustowne komponenty drewniane.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]