Oferta polskiego producenta blach dachowych

Tu poznasz ofertę producenta blach dachowych.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne powoli wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na struktury dachu

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru względów. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachowej, ale także ułatwia transport i wyładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i szybsze w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie zabiera z reguły dużo więcej godzin. Kolejną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, nawet niezwykle wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych znakomicie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starymi budynkami, tym bardziej, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również większa szczelność. Na dodatek łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku silnych zabrudzeń jakiś preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

Aby nabyć blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, działających na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się ogromną odpornością na korozję, powstawanie zarysowań, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, wobec tego nie licząc swoich produktów oferuje też akcesoria dachowe (np. włazy dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08