Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Zwróć się do pracowni architektonicznej Kraków, aby skorzystać z doradztwa specjalistów

Na pewno chciałbyś, żeby w świeżo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej interesujących propozycji nie powinno jednak sprawić problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz zdecydować się na gotowy szkic. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich postawić?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w parę chwil dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy już za za niewiele więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych budynków. Decydując się na podobne wyjście zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny od katalogowego – klienci, którzy go wybiorą powinni przygotować się na wydatek około dwustu zł za metr kwadratowy.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]