Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Chcesz nabyć wzmacniacz szerokopasmowy? Sprawdź https://telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono stworzone w celu wzmacniania i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje nieprawidłowości

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują zazwyczaj w paśmie 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie filtrują wszelkie zakłócenia wywołane na przykład przez internet bezprzewodowy i pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły usytuowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie sprzętów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany bez żadnych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a konfiguracja sprzętu przystępna. Sprzęty te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – bardzo popularny

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Wykorzystuje się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Urządzenia mają też wbudowane zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są bardzo popularne i gwarantują widzom doskonałą siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Ogromnym atutem jest także niski poziom mocy do <6W.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]