Stacja czołowa – odbiór cyfrowy i analogowy

Stację czołową kupisz na telmor.pl.

Stacja czołowa to system, który służy do rozgałęzienia sygnału telewizji kablowej. To kluczowy element, który skupia różne sprzęty służące do prawidłowej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie urządzenia budują razem dobrze pracującą całość. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej i gdzie zazwyczaj jest wykorzystywana.

Stacja czołowa – w hotelach i pensjonatach

Stacja czołowa używana jest w instalacjach do odbioru kablówki – na przykład w hotelach, pensjonatach, szpitalach a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transportuje ona informacje do pojedynczych urządzeń. Specjalna szafka montażowa – stworzona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z zasadniczych modułów tworzących stację czołową. Jej konfiguracja odbywa się za pomocą dedykowanych aplikacji. Do szafki wchodzą rozmaite moduły – takie jak DTV AV2 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa – transmisja zróżnicowanych sygnałów

Oddzielne części składowe przeznaczone są do odbierania sygnałów różnego pochodzenia, np. DVB-S/S2 i AV. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – występują zakłócenia w przesyle obrazu, a rozbudowa pochłania duże wydatki. Gros części wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest również w oddzielne porty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Kompleksowy system antenowy osiągamy poprzez połączenie rozmaitych modułów.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]