Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybucja serwonapędów - tutaj sprawdzisz korzystną ofertę.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych światowych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]