Ergonomiczna skrzynka teletechniczna

Jeśli potrzebujesz skrzynki telekomunikacyjnej, odwiedź ten adres.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. U dystrybutorów wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – szczeliny wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z solidnego metalu i być wyposażona w odpowiednie wycięcia, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. U dystrybutorów wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, jak również negatywne warunki atmosferyczne. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – takie jak skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można zainstalować na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zachowaj ład w środku szafki

Kluczowym czynnikiem jest też ochrona przed dostępem osób niepowołanych do środka szafki. W tym celu służą specjalne zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne ze względu na dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu porządku w środku szafki – w tym celu służą dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]