Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli chcesz nabyć kolczyki z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla eleganckiej Polki. Te przepiękne ozdoby doskonale współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są wytwarzane

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, posiadające niepowtarzalne cechy estetyczne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować naturalne kryształy, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez użycie stosownych domieszek można uzyskać poniższe kolory: niebieski, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji imienin lub na Mikołajki.

Pierścionki, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się dodatki są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także łańcuszków. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wariantach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy upragnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te bogato dekorowane.