Wisiorki

Dowiedz się więcej o wisiorkach ze srebra na http://tinyurl.com/ych8bpgq

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety komfort kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Równie istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łzy, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór jest także jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]