Sztuczne rzęsy – co warto o nich wiedzieć?

Więcej informacji o sztucznych rzęsach.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik kobiety. Współcześnie nawet te, którym natura poskąpiła ciemnej oprawy oczu, mogą zachwycać pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z tworzyw są one produkowane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – rodzaje

Sztuczne rzęsy to pewny i nieskomplikowany sposób na doskonałe zwieńczenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i spektakularne efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym przypadku jedyne co trzeba wykonać to przylepić cały pasek do skóry górnej powieki tuż nad zarysem rzęs – efekt jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast perfekcyjnie zagęścić włoski, ale można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych partiach oczu. Obecne na rynku modele rzęs są produkowane z naturalnych surowców, jak np. sterylizowane ludzkie włosy, włosie pozyskane z norek syberyjskich albo proteiny jedwabiu, ale także z wysokiej klasy tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Ostatnio popytem cieszą się także rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – kup także odżywkę, hipoalergiczny klej i szczypczyki

Sztuczne powinny być delikatne, żeby nie obciążać oka i gwarantować wysoki najwyższy komfort, a zarazem proste do nałożenia i wyjątkowo mocne. W sprzedaży znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku bardzo dobrze sprawdzające się na eleganckich bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, że do ich aplikacji niezbędne są dodatkowe akcesoria – szczypczyki oraz klej nie wywołujący alergii. Po usunięciu sztucznych rzęs, skórę warto posmarować odpowiednią odżywką wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]